» Poradna » Počítačové sítě

Mail - zoznam.sk ?

prihlasil som sa na mail.zoznam.sk a nemam tam ani jeden mail vsade nula a neda sa mi ani odoslat ...
mam tam este jedno konto a tam je vsetko OK. Je to tak od vcera, stalo sa to tu este niekomu? .. kde sa mozem
na to informovat, kedze som tam nenasiel ziadny kontakt na nejaku pomoc? DIK.

Odpovědi na otázku

v com je problem ti nepoviem, ale ked kliknes celkom hore (ked si tam na zozname prihlaseny v schranke), mas tam Pomoc, rozbali sa podpriecinok Pomoc - klik nan...vedla kazdej otazky je link "Neviete si rady? Spytajte sa". zavedie ta k formularu pre napisanie otazky, ktora vraj bude zaslana operatorom (precitaj si potom aj to, co je naspodu - treba detailne popisat problem). Ovsem ja mam skusenost este z predoslej verzie zoznamu, ze sa nikto, opakujem NIKTO, ani po urgenciach neunuval mi napisat ani len "buuuu..."

no lenze ani to nejde, neodosle sa to, fakt nechapem co sa stalo :(( ... a tie skusenosti mam rovnake:(

nebolo by rozumne napisat do zoznam.sk ? ... nechapem tento post, vsak napis tomu kto ti tu sluzbu poskytuje krista .. cim skor tym lepsie, premazu disky a si v riti ..

si myslis ze som nepisal? .. lenze ziadna odpoved.

zoznam je banda buzerantov! maju posratý celý system a maju problem to vyriesit. Na maily neodpovedaju mizne mi posta a odoslat postu? no serem ja na nich

nikdy som nepouzival zoznam mail .. ale nasiel som toto ..

media.zoznam.sk ...

to by to tam musel niekto dvihat, a tamto skor suvisi s reklamou.

zoznam.sk používam dlhé roky a nemám jediný problém!

tych problemov je tam viac nez dost, lenze kedysi to fungovalo ja uz tam mam mail zopar rokov, tekze sa mi ho menit nechce.

stale nic, nikto nema kontakt na zoznam.sk??? ani niekto z redakcie?

Asi nie. Ja tam mam mail tiez par rokov a chcel som ho zrusit. Casto ma nepripoji koli systemovej chybe, spam, reklamne filtre su o nicom a pisat na pomoc je stratene nefunguje(x krat skusane) ... Najvacsia sranda je, ze si nemozem zrusit konto. Neviem, ci koli cislam pre sledovanost, ale neda sa to. Alebo som zatial na to neprisiel
Zlaty g-mail

zaujímavé! mám účet na zoznam.sk od 26.6.2004. celý portál prešiel všelijakými zmenami, boli aj občasné výpadky ale je to zaiste rok a pol čo s ním nemám ani jeden problém a používam ho denne.mne sa javí ako jeden z najspoľahlivejších. som sám?

tak to si asi sam, pripajam sa z roznych zdrojov a problemy vsade prave posledne 2 roky.

čítal som že zoznam zruší mailovú shránku po pol ročnom nepoužívaní

najde sa niekto kto pomoze??

používaš pop3/imap, alebo čítaš maily priamo na stránke zoznamu?

nechodia mi ani cez pop3 a na webe mi pise v prijatych odosl.. vsade 0 ziadne mi tam nechodia ale ked si tam dam poslat mail nepride mi sprava ze nebol mail doruceny.

Adresa je postmaster@zoznam.sk. Mal som problem so zmenou filtra (preposielanie mailov), ktory sa neda zmenit. Po konzultacii mi to ten Postmaster zmenil. Mal som pocit, ze to urobil len ako "kamaratsku" sluzbu, lebo to menil priamo na servere.

doplním: používam pop3 v nastavení;
smtp: smtp.zoznam.sk
pop3: pop.zoznam.sk
prihlasovacie meno: blabla@zoznam.sk
heslo: ...........
server vyžaduje overenie

toto uz neplati. presli na iny server a teraz ked sa prihlasis cez web, tak Ta presmeruje uplne na comunnitegate.com server. teraz porad nastavenie POP3!

mne to takto chodi v Outlooku

test pustený odoslaním mailu sám sebe! 19.08 hod.
Výsledok okamžite doručený. tak kde je problém?

ved ja vsetko viem, .. mam tam viac mailov vsetko funguje, ale v tomto je zjavne nejaka CHYBA!! ale nie na mojej strane.

pedro a prezradíš mi nejaké reálne využitie viacerých poštových kont u toho istého poskytovateľa? sám plne využívam všeho-všudy jedno. celkovo mám tri a aj to len kvôli tomu že využívam windows live mail, takže hotmail konto bolo viac-menej povinné

omg to je jedno, tie ostatne nevyuzivam uz v podstate,... padol mi akurat hlavny osobny... a keby som ho nebol vsade zadaval tak uz ho ani nemam len sa mi to nechcelo menit, ale neviem ci sa tu k nejakej rade dopracujem

Otrasny zoznam...posledny rok či dva sa tam neda prihlasit je to katastrofa a teraz ked zmenili grafiku a ked kliknem help ....priznam sa neviem az tak dobre po anglicky...doteraz mi to slapalo cez pop3 v poriadku ale neviem jak to mam nastavit...hned som zalozil g-mail a ten slape jak hodinky.....zoznam asi pred polrokom vymazal vsetky mejli co som tam mal hadam 5 rokov....

Zoznam mi zmazal konto email kde som mal registracne emaily do platenych sluzieb. Bez tych mailov som v tej sluzbe nahraty je pravda ze som sa tam posledneho pol roka neprihlasil ale bez varovania zmazat ucet je chore.. Neodporucam nikomu

ide ma poraziť nech ide do kelu celý zoznam mail