» Poradna » Mobily

Magnetické pouzdro

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda může takové to magnetické pouzdro nějak ovlivnit funkčnost telefonu. https://www.vashop.cz/fotky30731/fotos/_vyr_100... Děkuji

Odpovědi na otázku

Ovlivní to kompas, ten zcela jistě bude ukazovat nesmysly. Na funkci rostlináře to vliv mít nebude.

Kolega cvakal v autě mobil na držák ve formě silného magnetu a přestalo mu fungovat vibrování... Takže vibrační motorek se asi s takovým magnetem moc nesnáší... Ale asi záleží, kde v tom telefonu to je umístěné...

Tyhle magnety jsou malé a po obvodu pouzdra...