» Poradna » Ostatní

MagixMusicMaker

Při tvorbě hudby v programu MMM se uloží ve formátu proMMM(Magix Music Maker)Skromný,možná hloupý dotaz:vytvořený a uložený zvukový soubor je v MMM.Když bych to chtěl přehrát v Mp3 nebo jiném systému tak jak a čím to převést.Díky

Odpovědi na otázku

A co takhle přímo v něm. http://jyxo.info/uploads/7C/7c34d08e5a6bf6...

Díky asi jsem se špatně seznámil

Teď jsem se seznámil,OK.Ještě jednou díky,jsem postarší člověk ale tím se nevymlouvám,trvá mi to trochu déle a lepší je se zeptat

Viz kolega. Když už chceš MMM používat, co se s programem třeba trochu seznámit, abys nemusel pokládat 'Skromný,možná hloupý dotaz'?