» Poradna » Programy

Magix vs adobe

Jaký program do 2500 Kč jsi mám pořídit na editaci herních videí, vlogů atd. ve windows 10Zatím jse rozhoduju mezi magix vegas movie studio 16 Platinumhttps://www.sw.cz/digitalni-video/vegas-mov... a Adobe premiere elements 2019 czhttps://www.sw.cz/apple/macbook/adobe-premi... A jestli máte zkušenost s obchodem sw.cz tak mi to prosím taky napište.Děkuju

Odpovědi na otázku

Ten Vegas nabizi vic funkci nez ta Premiera, ale ta Premiera je zas jednodussi... Na obycejny edit hernich videi a vlogu staci obe strizny.Ale ja bych ti spis doporucil DaVinci Resolve, je mnohem lepsi nez obe vyse zminene strizny a je zdarma. (existuje i placena verze, kde se ti odemknou nove funkce, ale ty nemas sanci vyuzit)

Jako ne že by DaVinci nebyl mocný, ale i když node system zvládne neuvěřitelně moc, tak aspoň pro mě je dost komplikovaný a hlavně neintuitivní. Ale je to zadarmo, tak proč to nezkusit.Jako alternativu bych ještě ale zmínil ještě HitFilm. Express je zdarma, umí toho spousty (na editaci herních videí myslím víc než je potřeba), ale kdyby bylo potřeba, tak se dá celkem lacino rozšiřovat.

Samozřejmě, že node system v Resolvu není jednoduchý, ale protože tazatel nemá velké nároky, tak mu v podstatě stačí jen záložka EDIT, kde node system není.

Jestli chceš můžu ti poslat link na Adobe Premiere CC 2019 zdarma. Na editaci ti to bude stačit.