» Poradna » Web a internet

Magio GO - Android TV box

Ahojte,Prosím má niekto skúsenosti s používaním MagioGO aplikácie na Android TV boxe (napr. box od Xiaomi)?Mám doma 2x TV na jednom je klasický Magio TV box od Telekomu a keďže som dostal zadarmo službu MagioGO pre zariadenia zadarmo chcem kúpiť Android TV box a spustiť Magio cez aplikaciu.Je MagioGO aplikácia na Android TV boxe použiteľná? Alebo sa mám radšej pozrieť na nejaké alternatívne internetové TV (napr. KukiTV)? Ďakujem

Odpovědi na otázku

Cau bohuzial ta sklamem, spustiť ju spustis ale neda sa ovladat iba myskou takze nic moc

Jestli je to to same jako v CZ T-Mobile TV Go, tak na AndroidTV lze spustit i ovladat. Na jakem zarizeni jsi to zkousel?