Magic mouse 2 - programátor

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li by jste mi doporučili Magic mouse 2, mám apple a programuji pro iOS. Pracuji kolem 8-10 hodin denně.

Odpovědi na otázku

Upřímně já s tou myší nejsem schopen dlouhodobě pořádně pracovat. Především ten nízký zdvih je podle mě překážka. Takže pro mě je jasná volba pořádná velká masivní myš.

"mám apple"znamena co?

Steve Jobs to asi není, tak bych to spíš viděl na zdravý životní styl: an apple a day keeps doctor away.

Ne. A je jedno co máš a jestli něco programuješ.

Já bych bral obojí: Magic mouse na machrování a Logitech na práci.

Programator by rozhodne nesiel na poradnu zive a nepolozil takto debilny dotaz...

A ty ses totalni debi*?

To kludne mozem povedat o tom co polozil otazku. Nevie sa vyjadrit, a neunuva sa vysvetlit co podla neho znamena: "mam apple".

Ergonomie a umění programovat jsou dvě odlišné věci. A je pravdou, že to jde s živě tak dolů, že tu trávit čas je docela ztráta času. I pro programítora jako jsem já. Co se týče té myši. Tak kdysi jsem si skrze nějaké "bodíky" na konkurenčním webu vysloužil podobně tenkou myš. No a milé děti leží v krabici a skončí nejspíš v popelnici. Podobné je to i se mnou. Protože k čemu jsou v tomto KOCOURKOVĚ lidi co něco umí? Pouze k smíchu. Pozdravujte REDAKCI a ty super šéfy.