» Poradna » Programy

Mafie 2 padá po načtení uložené hry

Mafie 2 po každém načtení uložené hry spadne bez jakékoliv chybové hlášky nebo něčeho podobného. Vždy když zvolím v sekci příběh jakoukoli možnost (i nová hra), tak po načítací obrazovce spadne (v případě nové hry okamžitě po skončení cutscény). Zkusil jsem i cracknuté verze (Skidrow i různé repacky) a měl jsem stejný problém. Zkoušel jsem aktualizovat drivery GPU- nic se nezměnilo. Na Steam Discussions se mi nedostalo žádné odpovědi tak to zkouším tady...Budu rád za každou normální odpověd, předem díky.

Odpovědi na otázku

A z čeho padá?

Jak myslíš z čeho?

.. na jaké pc sestavě/ notebooku Vám to padá? To že musíte mít aktualizované knihovny Direct x a balíčky Microsoft net frameworku je doufám bezpředmětné.

Jedu na této PC sestavě a je pravda že otázka na aktualizace je bezpředmětná, vzhledem k tomu že to všechny ostatní hry běží a všechno je "up to date". Deska: Gigabyte H97M-D3HCPU: Intel Core I7-4770 @3.40GHzRAM: 8GB DDR3 1333MHzGPU: Evga GeForce GTX 960 ACX 2.0+ 2GB GDDR5

Podobný problém jsem měl kdysi když jsem ještě Mafii 2 hrál na starém počítači s core 2 duo. Procesor jsem měl přetaktovaný a v tom byl problém. Vyresetoval jsem bios a bylo po problému. Další problém může být v tom pokavad používáš nekompatibilní cheaty. Trainer může mít bug který schazuje hru. I to se mi stávalo.

Žádné cheaty ani trainery nepoužívám (kdyby ano tak by pro mě vymazání cheatů nebo trainerů byl první pokus o řešení...). Procesor přetaktovaný nemám a grafiku také ne, ale děkuji za připomínku :D .