» Poradna » Ostatní

Mafia (starší verze) + hodně nízké fps

Dobrý den,
po x letech jsem si nainstaloval již postarší Mafii. Hry už hraji naprosto vyjímečně, nejsem už nejmladší , avšak z nostalgie jsem dostal chut´ na tuto hru.
Celkem mě překvapila nízká hodnota FPS - pouze 19-45fps.
Rozlišení 1680x1050,
kvalita textur a stínů: truecolor,
vyhlazování 4x,
hardwarové transformace a nasvětlování - zapnuto...atd.
Při změně rozlišení či vypínání detailů - téměř bez vlivu na zvýšení fps.
Konfigurace PC: Phenom X4 955, Asus Radeon HD 5770, 2x2GB DDR3 1600X, MSI 790FX-GD70...
Chápu, že hra je již hodně zastaralá, ale přesto bych vzhledem k potenciálu PC očekával mnohem větší fps a tedy i lepší plynulosti hry.
Nesetkal se někdo, kdo hrál Mafii na novějším PC s podobným problémem?
Děkuji za případnou reakci.

Odpovědi na otázku

uz je venku Mafia 2 Demo

a koho to zajímá?

ja mám tiež taký problém a neviem ho vyriešiť