» Poradna » Ostatní

Mafia III

Ahoj, nevíte někdo co mám dělat,když jsem si nainstaloval Mafia 3, stáhl jsi dodatky ke hře a oni se mi v té hře neukazují?Pamatuji si,že u Mafia II stačilo po stáhnutí opeťovně zapnout hru a ty dodatky se tam objevily....Nevíte, co dělám špatně??

Odpovědi na otázku

Originál nebo šedá zóna?

Originál.

Jak neukazují?Ony "doplňky jsou ve formě příběhových misí a jsou dostupné až po splnění prvního kola "kampaně".Tj. musíš zachránit Vita, tu Hajťanku a přesvědčit Burkeho, a předat jim příslušné čtvrťě ...Teprve potom dojde k aktivaci DLC (hra tě na to i upozorní).

No právě,že jsem každému předal tu jeho příslušnou čtvrt a udělal vše,aby se to zobrazilo,tak jak mě to na zčátku upozornilo,ale ono se to nezobrazilo. A právě nevím,co dělat:)

Pokud to máš originál,musí ti to "naskočit" jako příběhové mise po předání čtvrtí svým pobočníkům,jak již bylo řečeno vejš:)

Trochu OT, ale není to náhodou dobře? Ona nestačila nuda u základní hry? Je třeba se ještě sebetrýznit dodatky?Jinak jak je hra instalována (klient)?