» Poradna » Notebooky

Mafia II

dá se hrát na noteboku hp350 g2 mafie II a I

Odpovědi na otázku

mohli by ste mi už odpovědět

Na co? Zadna otazka nepadla, otazka konci otaznikem. A nedozaduj se odpovedi, vsichni odpovidajici jsou dobrovolnici, co pisi odpovedi ve svem volnem case (idealne), nebo misto prace (casto).

Mohli, kdyz jsi tak chytrý zjisti si to sam podle hardwarových požadavků. To snad zvládneš ne ?

1. Píše se "byste", nikoliv "by ste" (nebo dokonce "by jste").2. Dožadovat se takto odpovědi 7 minut po napsání dotazu je krajně neslušné.3. Ne, nemohli, protože pod pojmem "HP 350 G2" se prodávala hromada různých notebooků. Pod pojmem "Škoda Octavia" se také skrývá milion různých aut od té z 60. let minulého století až po tu novou, čtyř-okou s různými motory. Takže pokud chceš radu, buď konkrétní.

Poradna je dobrovolná, nikdo nemusí odpovídat.

Zkus to a uvidíš, Jaryne

Mafia I je ohodnocena jako ESRB 17+ (od 17 let), Mafia II má rating PEGI 18 (od 18 let). Ty zcela jistě ani jedné z obou věkových hranic nedosahuješ. Běž raději (namísto psaní hloupých dotazů na IT forum) s kámošema ze školy ven, jednou na to budeš vzpomínat určitě raději, než na léta strávená u PC... :)