» Poradna » Ostatní

Mafia 3 nefunguje chůze

ve hře mi nefunguje chůze hru mam ze steamuzapnu caps lock a furt běži skoušel sem v nastaveni vyměnit klavesnice a nic nevite co s tím ?

Odpovědi na otázku

Když chceš chodit, tak ten Caps Lock zase vypni. Co řešíš? Vždyť je to přepínač chůze/běhu, tak co by to asi mělo po přepnutí dělat jiného, než běhat?Když doma rozsvítíš světlo, taky řešíš jak to, že potom není zhasnuté?

On má doma speciální vypínač, který musíš držet aby bylo světlo vypnuté.