» Poradna » Notebooky

Mafia 2

jde přeinstalovat mafia 2 z 32bit na 64bit?

Odpovědi na otázku

Nechápu proč někdo řeší takové blbosti??! Samozřejmě že jde, stačí tu hru znovu přeinstalovat

No dobře, ale co je za problém když my nejde zvuk u některých filmových scén?

Proč by to nešlo? Pod 64bit běhají 32bit programy úplně normálně.

i u XP?

U Windows 8.1

Nejde nevím proč minule mi to šlo teď mi to nejde ani kompatibilita na to nezabírá.

Zkus u instalačky najít directx a nainstalovat ho.

Proč sem taháš XP?

protože pod 64 bitovejma XP neběhá valná většina 32b aplikací. To byl ale spíš jenom takovej vtípek...

XP 64bit skoro nikoho nezajímala ani ve své době. Dnes už jsou dávno mimo hru. Tazatel má W8.1, takže nemá smysl nějaká starodávná XP vůbec vytahovat.