» Poradna » Programy

Mafia 2 program přestal pracovat

Zdravím,upozornuji, že hra je originál koupená!!!!po pár měsících jsem si opět chtěl zahrát Mafii 2. Hraju přes steam... u dříve jsem tento disk hrál na jiném PC na stejném účtu steam. OK vše v pořádku nainstaluji.. jenže pak chci hru spustit přes steam a píše: Probíáha prvotní nastavení, instalace: Microsoft directX. (krok 1 z 1) Pak vyskočí okno windows a napíše doslova toto: Program Mafia 2 Application přestal pracovat.Nevím čím to může být na netu jsem něco o tom našel, ale nepomohlo, tuším, že mi asi chybí nějaký DirectX nebo něco podobného, předem díky.Předem díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Tvůj projev je tragický. Zkusil bych hru instalovat přímo ze Steamu a ne z média.

To je znamy problem, tam zustava jen skouset ruzne verze ovladcu a doufat ze to pude.

Jaké ovladače doporučuješ? :)

Máš ten directX vůbec v complu,neodintalovals ho třeba???