» Poradna » Ostatní

Mafia 2 - jak získám achievement za obtížnost HARD?

Zdravím vás všechny, prosil bych o radu pokud víte co s tím. Problém: Mám originál Mafii 2 na PS3 se všemi DLC balíčky. Mám všechny trofeje, až na jednu - pohár za dohrání hry na těžké obtížnosti. Jenže problém je v tom, že já ji dohranou mám, u všech misí mám zlatý odznak, ale tu trofej pořád nemám :( . Fakt nevím co s tím, dohrávat se mi to "na zkoušku" znovu fakt nechce :D

Odpovědi na otázku

na jakou obtížnost si to dohrál teď ? Předpokládám že normální. Takže logicky achievement za dohrání hry na těžké úrovni musíš hru odehrát na těžké úrovni - co je na tom k nepochopení ?

To já vím, právě jsem ale tu těžkou dohrál a pohár nezískal. Všechny mise mám se zlatým odznakem, což je za hard...