» Poradna » Programy

Mafia 1

Čau, jak mám nastavit rozlišení v mafii 1? zkoušel jsem rozlišení v SETUP, ale jak nastavím na rozlišení 1280x800 dám uložit a ukončit, spustím hru a spustí se v rozlišení 1024x768, zkoušel jsem aji alt + enter, ale nepomohlo. Hledal jsem všude ale nemohl jsem to najít.. Nevíte co stým?

Odpovědi na otázku

Vlez do treba C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Mafia a spust Setup. Nemusi bezet ani steam. Ja tu hru poustim tim druhym exe misto spoustenim pres steam, protoze to zmrsili, neni to zdaleka jedna hra, treba u callofduty2 to taky pres steam nedrzi.

Steam nemám mám pouze samotnou hru.. SKusím ji přeinstalovat.

OK, stejne ta cesta je C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Mafia\Mafia

Pokud ma starou instalacku, tak tam zadna steamovska cesta nebude. Proste ten konfiguracni program najde v tom adresari, kam Mafii nainstaloval. To neni snad az takova veda.

ten konfiguracni program nefunguje.. nastavím rozlišení na 1280x800 a pořád se mi zobrazuje v 1024x768..

A je ta hra vubec opatchovana?

Ano