» Poradna » Notebooky

Mafia 1 - Problém s nastavením hry z 800x400 na 1920x1080

Dobrý denUž delší dobu mám jistý problém se hrou Mafia 1. Mám Win10 a rozlišení 1920x1080 a když spustím hru, tak hra má po stranách černé pruhy, jako by byla nastavena na 800x400 a nebo jako kdybych měl ten starý monitor ještě od Win XP. Zkoušel jsem ani přeinstalování hry a taky to, co nabízí samotná hra Change Settings, ale i tak se mi to nepodařilo opravit, takže prosím pište rady.Děkuji

Odpovědi na otázku

Jakou máš grafickou kartu? Nepřehlédl si náhodou nějaké nastavení ve hře?

Odkud je ta hra (Steam nebo krabicova verze) a jakou jeji verzi provozujete?V nastaveni hry mate zvolene jake rozliseni?Nemenil jste podrobne nastaveni spousteciho souboru hry? (rightclick, Vlastnosti, zalozka Kompatibilita.. tam se to totiz da "prekrasne" dodrbat ;o) )