» Poradna » Mobily

Macrodroid nastavení

Dobrý den,mám Sony Xperia Z3 na které nefunguje proximity senzor, jakmile někomu volám nebo on mě telefon zhasne a ani po zmáčknutí startovacího tlačítka se nerozsvítí, ale pokud člověk se kterým telefonuji hovor neukončí tak mne nezbývá než telefon natvrdo restartovat. A stejně je to i když hovor někdo nepřijímá to musím mobil restartovat vždy protože obrazovka se prostě už nerozsvítí. Zkoušel jsem na macrodroidu nastavení, ale nic nepomáhá.Mám např. makra: Spouštěč: Hovor (příchozí) Akce: Zapnutý display Podmínka: Senzor přiblížení (oddálení)Budu rád za každou radu a pomoc.Děkuji všem

Odpovědi na otázku

Nepísal si náhodou už včera, či to bol iný jedinec?

Tovární nastavení, servis, sběrný dvůr.

Může mi někdo za úplatu pomoc s nastavením macrodroidu -maker.Děkuji

Nejsem si jisty,ale me to xperia dela po nalepeni tvrzeneho skla