» Poradna » Ostatní

Macro editor

Dobrý den,mohu v nějakém macro editoru oddělit stisknutí levého tlačítka myši na stisknutí dolů a nahoru?Děkuji za reakce.

Odpovědi na otázku

Popíš o čo sa vlasne snažíš?

Např. AutoHotkey.

Stále nechápu ten dotaz, o co se snažíte? Ale jinak samozřejmě, stačí otevřít dokumentaci a zjistíte, že ten váš AutoHotkey to samoztřejmě umí.. Tzn. když neumíte najít triviální popis, co v tom chcete vytvářet? btw: procházím tím a mají to slušně zdokumentované a umí to řešit asi 5 způsoby.. Click ,(Options), SendEvent, umí přebrat win api.. umí toho mraky (umí i tažení myši a pod.)

Já se nesnažím o nic, já to umím. O co se snaží lukáš, nikdo neví. Předem poděkoval za reakce, ale už nereaguje.

Děkuji za doporučení,program mi vyhovuje a jsem spokojen,Lukáš.