» Poradna » Windows (a jiné OS)

MacOS - Program na pripojenie FTP ako disku

Poznáte niekto nejaký program na MacOS ktorý by propojil FTP ako disk? Používal som to na Windows a hlavne na Linux úplne bezproblémovo ale na MacOS neviem nájsť nič čo by bolo zadarmo/opensource. Kludne to môže byť aj port z Linuxu len nech to funguje bez problémov.Z komerčných som pozeral:- Mountain Duck- TransmitZ Linuxu spomeniem príklad z Ubuntu z Nautilus ktorý to podporuje natívne.

Odpovědi na otázku

nezousel jsem, ale melo by fungovat sshfs. Nainstaluj pomoci brew a pak:sshfs username@hostname:/remote/directory/path /local/mount/point -ovolname=NAME

FINDER to umí od roku 2001 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hej ale len na čítanie. Ja potrebujem zapisovať