» Poradna » Ostatní

MacBook

Dobrý den chtěl bych se na něco zeptat,právě jsem si naistaloval přes bootcamp win xp jdu docela v pohodě až na net :/ a os mac x 1.7 lion tam není a nejde,Nevíte co mám dělat?

Odpovědi na otázku

zjistsit výrobce modemu (třeba z OS X jestli jde) pak hledat na googlu verzi driverů na Xp,
myslím že Windows 7 by tam jely okamžitě bez problémů uplně stejně, Win maji navíc na tyhle síťoviny drivery už v sobě

Někde jsem četl že by to mělo jít přepínat a vybírat ty si jakej chci os ale to tlačítko nefunguje :/

Ano ale né za chodu ale při startu NTB , že by manuál který jste nečetl?

nemá se podržet nějaká klávesa při startu pc (Maca) ? ta vedle levého jablíčka ?

Ta klávesa je Alt (Option). Když ji podržíte při zapínání Maca, nabídne výběr ze všech bootovatelných disků.

Je potřeba nainstalovat pod win ovladače. Jsou na instalačním dvd od macos.

Ovladače tedy adresář s ovladači vygeneruje instalační procedura správce, instalatoru a managera MS os který se jmenuje Boot camp. Postup je v návodu který tazatel nečet.

Pokud se jedná o modem který není v Macbooku , ale nějaký USB dongl( Tmobile?) tak u výrobce prodejce. W7 nemají všechny ovladače. a Macbok nebo MacOSX s tím nemají co společného.