» Poradna » Notebooky

Macbook Pro 2011 a jeho selhani pri praci s videem

Ahoj vsem, jsem majitelem Macbooku pro early 2011 s temito parametry: MacBook Pro (15-inch, Early 2011)2 GHz Intel Core i74 GB 1333 MHz DDR3Intel HD Graphics 3000 384 MBa mam velky problem uz jen s pustenim videa 1080 a vyse.... Pomuze mi upgrade na 16GB ram? Nebo je to spise problem graficke karty ? Mac jsem nalezl v popelnici, vymenil baterku a od te doby funguje, proto [kdyz jsem ho ziskal takto levne] zkousim zda se s tim da neco delat nebo proste jen musim koupit stroj s lepsimi parametry. Omlouvam se a predem i dekuji za pripadne odpovedi, jsem v tomto naprosty laik. Dekuju Daniel

Odpovědi na otázku

A problém je co?

Promin, video se strasne sekaNapsal jsem to spatne.

To ti přidání ramky nevyřeší. Je třeba zprovoznit přehrávání pomocí HW akcelerace grafikou.Jinak to celé táhne procesor samotný a seká se to...A u takové VP8 nebo VP9 (hevc, h265) to musí podporovat samotný HW, softwarově to nerozchodíš...Zkus přehrát něco v h264 (.mp4). To by mělo jít i ve fullhd slušně (HW akcelerace by měla fungovat).

Juwo diky moc.Mohl by si mi to prosim prelozit do cestiny s vedomim ze jsem naprostej debil a rict mi trosku vic polopate co s tim mam tedy delat? Nezlob se, ale mne by dyl zabralo rozsifrovat to co si napsal nez vyresit muj problem :)

Ok. Rozlustil jsem to co si napsal a prehral v mp4Neseka se to!!! :] ale bohuzel ten obraz nejde plynule...jakoby ctvereckuje.....video leti, neseka se, ale ten obraz to proste plynule nevykresluje :[

A nebude spíše chyba v tom videu? Stáhni si nějaké kloudné...

Jsou to videa z Gopro hero 5 Na ktere tocim svoje cestovatelske vzpominky a rad bych je promenil v nejake vzpominkove “filmy” Problem je, ze ja si to video (krome treba Ipadu) ani neprehraju, natoz upravim...Mam Adobe premiere elements (zatim trial verzi) a i v ni se videa sekaj...

Pridanie pamate tvoj problem nevyriesi, ak chces pozerat videa v novych formatoch, kodekoch atd. tak budes musiet vymenit notebook za novsi vykonnejsi model.