» Poradna » Notebooky

Macbook pro 13 2009

Koupili by jste si macbook pro 13 2009(core2duo 2,26ghz,4gb ram,160hdd) mbp je jako nový a cena je 11 000kč.Baterka ma 200 cyklu a ma mac os x 10.8.3.

Odpovědi na otázku

Já ne.

ee

Rozhodně ne.

Já klidně, ale záleží na co to chceš využívat, nebo co od něj očekáváš.

MBP chci do školy,na filmy,internet,vytváření videí v imovie.Dříve jsem měl powerbook a byl jsem spokojen,ale po špatné zkušenosti s windows 8 už chci zas jen mac os x.

Tak musíme doufat, že nejsi 1 z těch, co bude ve škole o hodinách surfovat po netu a pak si stěžovat, že ničemu nerozumí.

jj, vlastní zkušenost je lepší než x stran tabulkových parametrů. Za deset je to na tvé užití dobrá volba a stále ještě můžeš „vytunit“ na 8GB ram a ssd disk. Negativum je stáří baterky, ikdyž nemá moc cyklů její kapacita bude klesat. Tak ať ti bůček dobře slouží

Já ho plánuji mít jen do Vánoc,protože momentálně nedám 30tis.dohromady na novej mbp 13,kvůli to mu,že poslední ntb s win8(nějakej acer za cca 15tis.) letěl z okna.Tak si myslím,že do vánoc vydrží v pohodě a před vánoci ho pohodě zase prodám za 10tis.

Za tuhle cenu určitě ano. Výkon bude ok, paměť a disk by v případě potřeby měly jít upgradovat.

Ja rozhodne ne. ;o)Ale pokud chce nekdo jablicko, ma pro jeho potreby smysl, tak za ty penize tohle asi v uvahu pripada.

Tak ho nakonec budu mít asi za 10tis.kč,což mi přijde jako skvělá cena na to,že je MBP skoro nový nepoužívaný a s veškerou dokumentací,krabicí a příslušenstvím.