» Poradna » Notebooky

MacBook 2008

Dobrý den, mám tu zapeklitý problém a už vážně nevím kudy kam. Mám MacBook z roku 2008, na kterém jsou nainstalovany Win10. Bohuzel tam nic nefunguje, nejsou tam zadne ovladace. Problem je ze nemuzu udelat ani reinstall, nemuzu nabootovat z usb disku, Mac se vzdy kousne, nemuzu nainstalovat ani v prostredi Windows, ktere pak vyhodi hlasku, ze instalaci ne nepodarilo dokoncit, kdyz se ma restartovat. Nemuzu spustit Správce disku, píše to že se nemůže připojit k VDS. Prostě to píše spousta chybových hlášek v podstatě k čemukoliv, čím se to snažím opravit. Nefunguje mi ani BCDedit, proste nic. Jsem už vážně zoufalý, díky za všechny nápady.

Odpovědi na otázku

Naformátuj disk pak by to mělo jít nainstalovat. Proč jsi tam vůbec dával win když i opici musí být jasné, že to nepojede

Já sám bych to tam nedal, takhle jsem ho dostal (jelikoz na nem nic nefunguje) P.S. Patricne osobe jsem dal uz co proto :D Ale problem je ze ja ho nemuzu naformatovat. Jediny system tam je Win, takze odtamtud formatovat nemuzu. A nabootovat nejaky linux z flashky nemuzu a nabootovat na instalacku jineho systemu taky nemuzu. Nemuzu skoro nic.

Proč by to nemělo jít? Apple dává ovladače pro Windows.

Zkousel jsem bootovat z flashky, zamrzlo to. Chybi tam recovery a nevim jak tam mam dostat neco v tom stylu, abych mohl bootovat z jinych medii.

Ano, vydává. Jenže MacBook 2008 už není podporovaný ani Applem, natož Microsoftem. Poslední ovladače jsou pro W7.

A co boot z DVD? Ano,je to stará technologie ale to by fungovat mohlo.

Myslis ze by to to mohlo jit pres CD kdyz to nejde pres flashku?

Nepůjde to, protože poslední podporovaná verze Windows je 7.

To snad není možný!!!Vy to snad nevíte?! MacBook 2008 Windows 10 nepodporuje! Maximální podporovaná edice je Windows 7!!!

Mínusákovi přeji hodně štěstí při pokusech bootu Windows 10 na toto zařízení.

dej tam win7 nebo si sezen pozadovanou instalacku s maxOS vytvorenou na macu