» Poradna » Notebooky

Macbook- reproduktor

Zdravím,dnes jsem klasicky zapnula svůj notebook (macbook air 11")Zandala jsem sluchátka a všimla si, že mi hraje levé normálně a pravé hodně slabě, myslela jsem, že je problém ve sluchátkách, ale zkusila jsem je na mobilu a hrály normálně. Jelikož jsem neměla moc času, tak jsem si řekla, že to vyřeším až doma.Doma jsem ale bohužel zjistila, že mi přijde jakoby hrál notebook celkově zvláštně. Připadá mi, že hraje pouze levá strana.Už se to někomu někdy stalo, nebo víte jak a co s tím?Přemýšlím, že dám notebook na reklamaci nebo do opravny, ale nejdřív jsem se chtěla zeptat zda s tím někdo má zkušenosti.Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Zkontroluj si: Předvolby systému > Zvuk > Výstup jak tam máš nastaveno vyvážení

moc děkuji, bylo to nastavené na levou stranu i když vůbec netuším jak se to stalo