» Poradna » Programy

MacBook - úprava PDF

nedaří se mi a nedaří najít za nějaký přijatelný peníz (do 1000 Kč) nějaký způsob, jak upravit PDF. Nepotřebuji nic moc složitého, ale Preview nestačí (potřebuji hýbat s textem, vepsat text, dodržet font)nemáte někdo zkušenost, nějaký tip? Už mi z toho jde hlava kolem...Děkuji moc!

Odpovědi na otázku

Word to docela zvládá, alespoň ten na Windows...

Halo stara mama, naozaj word upravuje PDF? Vstavame stara mama

zkus Master PDF Editorhttps://code-industry.net/masterpdfeditor/snad maj nějakou free/zkušební verziJinak zdarma zvládně něco LibreOffice Draw, ale ten to občas rozsype. Jo a dodržet fonty při editaci je celkem problém, pokud je nemáš nainstalované...

Skusobne verzie vacsinou pridavaju vodoznak a tym nutia k nakupu aplikacie.

tak jasně, ale na vyzkoušení jí to stačí a zadara nic, co by splnilo komplet její požadavky, asi nesežene.

full verze Master PDF prý stojí 50 dolarů.

Mam skusenosti s Nitro PDF, ktory je intuitivny a 100% funkcny, bez ziadnych zadrhelov, ale ten stoji 100€. Obstojna konkurencia mu je iSkysoft PDF Editor, ale cena rovnaka. Vsetko ostatne co som skusal ma stalo vela nervov a vysledok, ak sa nejaky dostavil, tak nebol pouzitelny.