» Poradna » Programy

Mac Preview vs Adobe Reader zobrazení PDF

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, zda-li nevíte, proč se mi některá PDF zobrazují jinak v Mac Náhledu (Preview) a jinak v Adobe Readeru?Viz obrázek (https://www.dropbox.com/s/o9zs29h4xwtcona/PDF%20v... ).Napravo je to zobrazeno v Adobe Readeru a nalevo v Náhledu.Raději používám Náhled, protože je mnohem plynulejší, než Reader. Ale nějak mi není jasné, proč některé části PDF nejsou zobrazené.Máte s tím zkušenosti?Díky

Odpovědi na otázku

Tohle se mi ještě nestalo. Spíš mám zkušenost, že Náhled zobrazí i to co jiné aplikace ne.