» Poradna » Programy

Mac OS

Dobrý den Jsem majitel firmy a v počítačích se moc neviznám.Proto můj dotas adresuji zde a týká se nákupu OS do firmy.Nejprve jsem uvažoval o Windows ale stímto OS souvisí dolší software a jako začínající firma se mi zdá tato investice celkem náročná.Nyní provozuji ve své firmě Linux ovšem ze stany mé i mých podřízených se potýkám s problémy jejichž řešení je nad naše síly.Slyšel jsem něco o Mac OS a chtěl chtěl bych vědět něco víc.Jaké jsou skušenosti s ovládáním,jesli tento OS je spolehlivý,komplexní a jaké máte skušenosti.Něco málo jsem se dozvěděl na stánkách ale po mnoha zkušenostech vím žeto tak nemusí být.Za příspěve moc děkujiJarda

Odpovědi na otázku

ja mam s Mac OS X iba tie najlepsie skusenosti, rovnako aj ako s Linuxom. OS od apple mam nadobudnuty legalnym spodobom aj s podporovanym hardware co sa vas asi tykat nebude.inac nechapem jednu vec, preco si nezakupite k linuxu aj podporu? to by predsa vyriesilo dost vela problemov.