» Poradna » Windows (a jiné OS)

Mac os X reinstalace OS

Dbrý potřebuji reinstalovat starý macbook pro 7,1 s intel cpu je tam aktualně mac os X 10.6.8 myslel jsem že aksistuje neco jako tovarní nastavení ale neexistuje :/ ten mac totiz neumi ani otevrit recovery (cmd+r) takce umi akorat bootnout DVD (drží se C pri bootu) nevím jaky os to podporuje krom toho 10.6.8 takže bych to videl na koupi tohohle https://www.apple.com/cz/shop/product/MC573Z/A/... nebo jestli mate nejaky napad ? odkaz kde se to da stahnout at to funguje budu rad za rady dekuju :)

Odpovědi na otázku

-Označení macbook pro 7,1 se nepoužívá používá se Typové označení + rok + označení mid nebo Early-MacBook Pro (13-inch, Mid 2010) podporuje až Mac OS X 10.10.4-postupy jak udělat "factory reset" bez instalačního disku na Internetu jsou = google + mac os X 10.6.8 factory reset . Pozor mažou data ! -vzhledem k tomu že licenci OS vlastníte díky NTB můžete jí stáhnout a né kupovat znovu-MacBook Pro (13-inch, Mid 2010) vzhledem k tomu že MBP 13" 2010 má procesor Core 2 Duo doporučuji ho prodat dokud to jde. Brzy i NTB s tak starým CPU budou neprodejné .

dobrý je to ten mid 2010 ten os z appstore nestahnu je vazany na jiny učet který už nemam nejjednoudošší by bolo něco jako obnovit tovární nastavení ten update z 10.6.8 na ten nejnovější nejde

prosím a jakým spůsobem tam dostanu nejnovější mac os X chci aby to bylo naprodej aktualizovane,čistě nainstalovany osX a nic víc

myslím že až z Lionu jde aktualizace na Sierru

a žádné postupy jak na tomto starém macu + starem os provest tovarni nastaveni nejsou je akorat postup jak mac ,,oblbnout pres konzoli´´ aby si myslel že se zapina poprve takze dobre akorat na to kdyz zapomenete heslo ale zadne data to nesmaze a o to mi prave jde potrebuju bud cistou instalaci nejakeho osX nejlepe nejnovějšího a nebo factory reset ale ten neni :/

Vzít originální CD co byla dodána s Macbookem Pro –> nainstalovat Mac OS X 10.6.3 –> aktualizovat na 10.6.8 –> zaregistrovat si účet Apple ID –> a pak zdarma aktualizovat na poslední macOS co to jde.

Ještě tak mít CD a bohužel z 10.6.8 nejde aktualizace na nejnovější ani žádný jiný

Skusim to stáhnout na piratebay 10.6.8