» Poradna » Programy

Mac OS X mountain lion na pc?

Zdravím,chcel by som sa opýtať či sa dá nainštalovať Mac OS X mountain lion na obyčajný PC? Rád by som to vyskúšal na mojom notebooku, neviem ako je to systémovo náročné ale malo by to ísť. A ak sa to dá, poznáte niekto nejaký overený návod? Alebo viete mi niečo poradiť?Ďakujem

Odpovědi na otázku

legálně NE. Teoreticky jde do virtuálního stroje více třeba na: http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/Main_Page

www.hackintosh.com

Nevěřím, že ho chceš jen vyzkoušet. Chlubit se s ním chceš. Zkouška by ti stačila i na prodejně, kde ti dokonce i vysvětlí to, čemu nebudeš rozumět.

Jo protože během 10minut na prodejně určitě poznáš jak se s tím dlouhodobě pracuje

Spíš je otázka, k čemu to je. Kdo z tazatelů či odpovídajících skutečně pracuje s OS? Co vlastně chceš testovat? Spouštění pomocí ikony? Jinými slovy, dotaz sám o sobě postrádá smysl, protože pochybuji, že uživatel je na OS schopen otestovat byť minimum. A co má být výsledkem toho testování? Spuštění MS Office na MS systému a vedle na Mac systému?Takže ano, jde jen o chlubení, nikoliv o skutečný test.PrasatkoPee

když jsem včera viděl a byl nucen nainstalovat a pracovat s windows 8, chci ten mac os vyzkoušet taky!!!!

Ne kazdeho, jako nektere "borce" donuti testovat Mac os kvuli frajerine (jeste min lidi napadne, ze se tim da chlubit - nesud kazdeho dle svych myslenkovych pochodu). Ani v prodejne Mac nam pri nejlepsi vuli nedokazali u specifickeho sw vyjit vstric. Ale to by jsi se musel VT zivit, aby ti neco takoveho vubec docvaklo. Me se zas nechtelo svuj Mac tahnout z domova, aby si na nem kdejaky pako novy sw zkouselo a vubec mi lezlo v mem stroji (kdyz jich vetsina ten sw neumi pouzivat ani na PC a maji akorat silacke kecy jako ty!

Oni tě nechají mnohem déle, než 10 min., záleží na dohodě. Dokonce si můžeš stroj, pronajmout domů a prověřit to pořádně, mají na to vyhrazené kusy. Chce to jen se zeptat.