» Poradna » Programy

Mac OS X Lion DMG obraz na DVD

Ahoj.

Potřeboval bych udělat čistou instalaci Liona. Mám DMG obraz a chtěl bych ho vypálit jako bootovatelné.
Zkusil jsem ho přes Disk Utility vypálit tak jak je, ale to předpokládaně nefunguje a přejmenování na ISO a následné další vypálení DVD taky nefunguje :D
Díky za čas mi věnovaný. A poprosil bych klidné diskutující, co mají k tématu co říct
Tomáš

Odpovědi na otázku

pokud máš Snow leopard tak se to dá obejít tak že nainstaluješ SL a pak z mac storu nainstaluješ lion... Víc ti neporadím, jelikož jsem za dobu co jsem na macu neměl potřebu reinstalovat systém

Mno mě jde jenom o čistou instalaci, jinak nemám jedinej problém... Chtěl bych udělat formát disku, ale na to právě potřebuju bootovatelné DVD :/

Mohol by si skusit pouzit nejaky DMG to ISO konvertor, pripadne to DMG preniest na PC a pomocou UltraISO vypalit.