» Poradna » Windows (a jiné OS)

Mac OS boot flashky

Dobrý den sestavil jsem si nový počítač a snažím se na něj nainstalovat windowsy. Jelikož můj 2. pc je macbook s mac a potrwbuji vedet jak naformatuji flashku pro vlozeni isa na tomto systému. U BootCamp mi to formatuje pouze pro mac a kdyz si zapnu utilitu disku naformatuji to do ms-dos a vlozim tam to iso a pokousim se pozdeji na mem novem pc rozbehnout napisemi to ze tam není zadny soubor nebo ze není vubec videt Díky za odpoved

Odpovědi na otázku

Insert a blank disc.Start Disk Utility.From the File menu, choose Open Disk Image and select the ISO to be burned.In the list of volumes, you will now see an item representing the ISO file. Select it.Click the Burn button and follow the instructions.

Thanks so much, thats it