Má smysl v roce 2018 nvidia 3D vision ?

Co si myslíte o nvidia 3D vision má v dnešní době smysl koupě a nebo už je naprosto nepoužitelná v dnešních nových hrách?

Odpovědi na otázku

Tak já si to pořídil...mám to asi 2,5 roku. NVidia to stále podporuje... hry vypadají super....ale...je to spíš do SP...na mulťáku máš nevýhodu 60fps. Třeba BF4 v singlu byl super pocit, ale jak jsem uvedl...do MP s tím nelézt.. pro killování to je nevhodné. Jinak VR je o level výše, ale s Vision hraješ stejně jako na obyčejným PC...používáš klávesnici, myš a nepotřebuješ prostor 3x3m.

3D Vision jsem kupoval asi pred 2 lety. Bohuzel uz moc nehraju. Ale co jsem hral, tak to byla totalni bomba. V roce 2016 bylo celkem dost her, takze podle me by to melo smysl i kdybys mel hrat pouze hry, co byly v roce 2016. Kdyz jsem hral Avatara, tak me proste bavilo pobihat po Pandore, ani jsem nemusel plnit zadny ukoly, jako fakt bomba.Pokud se ptas na podporu ve hrach v 2018, tak nevim. Porovnani s konkurencimi 3D (bryle a pod), tak bohuzel nemuzu porovnavat. Ale, co jsem chtel jit na nejake 3D hrani do herny, tak jestli tomu dobre rozumim, tak to je uplne jina nabidka her a podle me horsich her nez pro 3D Vision. Hry pro 3D Vision jsou i pro normalni hrani, takze musi mit nejaky potencial, zatimco hry co jsou v hernach jsou delany pro 3D, takze kvalita muze pokulhavat - jde hlavne o 3D efekt. Ale jak rikam, mam vyzkouseno pouze 3D Vision.Nevyhoda u 3D Vision byl monitor, byl drahy a kvalita obrazu nic moc. Ze zacatku jsem trochu zapasil s nastavenim. Doporucuju nehrat vic hodin v kuse. Delat pauzy. Jinak koukas na monitor, ale ja s tim problem nemam. Mam 3D LED TV (aktivni 3D) a bezne koukam na filmy a dokumenty a nemuzu si stezovat, za me bych to opet vsem doporucil i kdyz se vsude doctes, ze 3D TV je mrtva - na webu na to hodne lidi bude nadavat - podle me to je proto, ze 3D nemaji. 3D Vision je dobre provozovat za tmy, coz samozrejme neni idealni pro oci. Denni svetlo jsem nezkousel a umele osvetleni je rusive.Mozna bych se podival na nabidku her pro 3D Vision a nabidku her pro ostatni 3D systemy. A pokud ti budou vyhovovat hry pro 3D Vision, tak do toho jdi, protoze to je fakt bomba.