» Poradna » Mobily

Ma nejaka LG TV v sobe zarucene O2 TV aplikaci?

viz. tento clanek: https://www.o2.cz/spolecnost/tiskove-centru... ale v popiskach u televizi na netu jsem to jeste u zadne nevidel.

Odpovědi na otázku

V tom clanku psali, ze treba v Samsung TV to jde doinstalovat, proc by asi LG TV mela v sobe O2 TV aplikaci? Kdyz uz, tak se bude dat doinstalovat a nebude tam defaultne.

TV od LG doma jiz mame, ale doinstalovano i pri pravidelnych aktualizacich neni nic. Premyslim ale nad vetsi uhloprickou a rad bych, aby zarucene mela O2 TV at uz rovnou a nebo po tom "doinstalovani" mela v sobe.Treba nekdo potvrdi ze se mu to na nejakem typu od LG doinstalovalo.

Samo se určitě nic nedoinstaluje. Zeptejte se na O2 přímo, jestli už aplikaci pro LG udělalo

Proč by se to mělo doinstalovávat samo? To se opravdu nestane. Nanejvýš to může být k dispozici v aplikačním portálu, aby si to uživatel nainstaloval sám.

Ty radeji nikomu nic nerad.

Téměř vždy s Jackem nesouhlasím, ale v tomhle případě má pravdu

Neradím, jen konstatuji

Televizor v sobě aplikace IPTV nemá. Aplikace se do TV instaluje dle potřeby. Ale danou aplikaci musí nabízet pro daný televizor poskytovatel IPTV. Pro O2TV poskytovatel zatím nabízí aplikaci jen pro TV Samsung. V informacích uvádí, že aplikace pro TV LG zatím není k dispozici, ale bude připravená k instalaci v průběhu roku 2020 (pro TV výroby 2018 a novější).

* první věta = Žádný televizor v sobě aplikace IPTV nainstalované automaticky nemá.

Přesně zde je doslovná citace:"Technologické požadavkyAplikaci si mohou ze Samsung Storu stáhnout majitelé chytrých televizorů vyrobených v roce 2016 a novějších. Pro bezproblémové sledování je zapotřebí mít televizi připojenou k internetu o rychlostech 6 až 8 Mb/s. Aplikace O2 TV pro Smart TV umožní sledování v HD rozlišení (1080i).V průběhu roku 2020 plánuje O2 představit také aplikace pro televizory LG a Android TV. Následovat by měla verze pro Apple TV."

kdyby to nekoho zajimalo, tak jsem psal pred chvili napsal primo na to O2 jak tu nekdo radil a napsali mi, ze uz mela byt oficialni aplikace pro LG vydana v breznu, ale korona to odlozila, tak snad uz to brzy opravdu vyjde pro LG TV.

Akorát se to nenainstaluje samo

Slibem nezarmoutis a vime jak to v techto pripadech chodi...

Zatím nemá, připravuje se. O2Tv můžeš na LG televizi sledovat zatím přes internet na stránce https://www.o2tv.cz/. Myslím, že aplikace přijde sama s aktualizací softvéru, tak jako jiné za cca rok, co mám nový LG televizor.Kup si TV s "magickým ovladačem", nebo ho dokup ke staré /jestli ho podporuje/, tím se TV ovládá lépe, než klasickým ovladačem. Máš kurzor na obrazovce a ovládáš ho pohybem ruky.

ja mam k TV media box a tam to mam nainstalovany. funguje perfektne. jen jsem chtel o ovladac mene.

Zaručeně ho v sobě NEMÁ žádná.

Kde se na stránkách o2 píše, že již mají aplikaci pro LG? Zatím jen slibují že plánují...

Nemá, protože taková aplikace zatím neexistuje. MOŽNÁ ji O2 vydá v roce 2021, ale moc bych na to nesázel, protože ji slibovali už na rok 2020 a nic.https://fzone.cz/clanky/aplikace-o2-tv-pro...

Ano, už má.