» Poradna » Programy

Ma na rychlost stahovania vplyv tahanie dvoch platni sucasne?

Chcela by som sa opytat.Ked stahujem viac platni naraz/Bitlord alebo Bittorrent/,ci to ovplyvni rychlost stahovania,alebo je rozumne tahat len jednu platnu.

Odpovědi na otázku

Temer nikdy se ti nepovede aby jsi stahoval jeden torrent plnou rychlosti, takze pokud stahujes treba 2 najednou, tak mas vetsi sanci ze vyuzijes kapacitu svoji linky. Takze pokud se budes divat na rychlost jednoho torrentu tak treba bude nizsi, ale oba dva se ti stahnou rychleji, nez kdybys je stahoval zvlast.

Diky za odpoved.