» Poradna » Programy

MÁ MICROSOFT PATENT?

Zdravím,
nevíte zda má či nemá Microsoft patent na ty rozdělené obrazovky u WP7?

Odpovědi na otázku

myslim ze to ma, navic to mel i v Zune, ale na vsecky androidy to jde pridat - existuje to jako launcher

Nevíš jestli se to vztahuje aji mimo mobilní okruh?

nevim co si pod tim mam predstavit, asi ano, jako treba na design vasich www stranek ?
tak to vam nikdo oci neutrhne, to klidne muzete napodobit, navic u nas ma MS nulovou vymahatelnost, tady to klidne muzete pouzit na vsecko

spis, chce on soudit u ms, asi mel doma prispendlovaci tabuli s ctvereckama a prej on vymyslel kolo.
proto velke firmy skupovuji patenty, aby nebyli za to napadani jinyma velkyma ci malyma firmama.
ze nejakej pepa to pouzije jim je fuck.

Mel, to je to spravne slovo. Vzhledem k tomu ze porusoval patenty Apple, tak Zune skoncil.

Když už tu řvete, pak co si mám představit pod pojmem "rozdělené obrazovky"?

Myslel jsem obrazovku třeba PEOPLES na jedné půlce máš myslím novinky z facbooku a pak na druhé jsou ty kontakty chápeš?

http://www.youtube.com/watch... - tuto kravinu? Tak se zeptejte v pobočce Microsoftu...

sice, tohle je jen montaz, ale ceka nas to i ve win8
http://digitalconqurer.com/wp-content/uploads//2010/... ...

tady ho mas http://www.youtube.com/watch...

Minimalne si o to microsoft zazadal. A nejspise ho i dostal. A pokud ho nedostal, tak to bylo pravdepodobne z duvodu ze to ma patentovane nekdo jiny.
Takze nekdo na tohle ten patent urcite ma.