» Poradna » Ostatní

Ma cenu to koupit

dobrý den dnes sem si řekl že si koupím PC k hraní her místo notebooku ale pořád si nejsem jistej si to koupit všechno je přes TSBohemia Intel Pentium G4560Kingston HyperX Fury 8GB 2133MHz DDR4 CL14, černý chladičSilentiumPC Gladius M20 Pure BlackWestern Digital 1TB, 3.5", SATAIII/600, 7200rpm, 64MB, WD10EZEXEVGA 430WASUS B150M PRO GAMINGBenQ GL2460 24" (9H.LA6LB.RPE)Sapphire Radeon Nitro RX460 (11257-02-20G)mam widnows 8.1 nějakej ličeční kod chtěl bych se cenově pohybovat kolem 16 tisíc a eště jedna věc můj kamarád vlastní restauraci nešlo by to DPH odečíst ?děkuji

Odpovědi na otázku

Já bych to viděl nějak takto: https://www.czc.cz/179320,189340,184448,1979...

To je dost velké plýtvání peněz.

... za tu DVD mechaniku

Kupovat i3-6100 se v dnešní době vůbec nevyplatí kupovat, když má Pentium G4560 v podstatě stejný výkon a stojí o polovinu méně...

To cos vybral nebude fungovat desku pokud nebude s nejnovějším biosem tak na ní procesor nepojede a máš win8 a pocesor kaby lake podporuje jen wim 10. A moc na hraní to nebude i kdyby to šlo.

No špatné to vůbec není.Ale sestavil jsem ti tady něco trošku lepšího.Je to na CZC,já nakupuji tam a je to o dost přehlednější než TS nebo Alfa.Buď můžeš koupit SSD na Windows nebo legální licenci na OEM Windows.https://www.czc.cz/204104,204472,185236,1103... Monitor jsem vyměnil za levnější,osobně ho vlastním. Není nejlepší,rozhodně né reproduktory,ale na tu cenu je to dostatečně dobrý monitor.

16 352CZK. Pokud máš ve městě pobočku - 0CZK za poštovné.

ta sestava má max spotřebu asi 140W, ten zdroj je opravdu zbytečnej. S velkou rezervou stačí jakejkoliv 400W s účinností 80plus. Ušetří se min. 500

A až bude chtít upgradovat? Vždy je lepší mít rezervu. Navíc,s tímhle mám zkušenosti,celkem tichý,spolehlivý. Rozhodně nikdy nešetřit na PSU.

A proč ne rovnou 2400MHz DDR4?

Odpočet DPH závisí na tom, jak se kamarád kamarádí s finančákem. Legitimní by to určitě nebylo, pokud bys nechtěl hrát v restauraci :D