» Poradna » Ostatní

Ma cenu si koupit x-box?

Slyšel jsem o problémech Microsoftu a když prej X-box využívá procesory Celeron a systém Windows, docela prosakují fámy, že u X-boxu jsou problémy jako u PC  s trháním a že windowsy taky padaj. Recenzované hry taky docela strhli. Nemá radši cenu si koupit lepší PC nebo jinou konzolu? O Gamecube pořádně nic nevím, ale Playstation 2 všude vychvalují. Mám doma starší PC a chtěl bych něco lepšího na hry. Prosím poraďte. Předem díky.

Odpovědi na otázku

Koukněte se na www.bonusweb.cz . Jestli na tom nechcete dělat nic jiného než hry, kupte si to. Já bych raději investoval do upgrade PC.

Myslím si, že si x.box nemá cenu kupovat.  Do obnovy počítače se asi vyplatí investovat, ale pokud to chceš jenom na hry, tak bych ti vřele doporučil Playstation 2. Je to super. Tomu už se dá říkat megakonzole. Je na ní spousta her a veskrze dobrých. Graficky, dějově i hratelně.

Rekl bych ze rozmach konzoli je po celem svete a lide si je zacinaji kupovat, proto si myslim, ze pokud chcete si zahrat hru s kamosema, neni nic jednodussiho, nez si koupit konzoli (X-Box, Game Cube, PS2), ale vzhledem k cene a vykonu je rozhodovani tezke mezi PS2 (mam) a X-BOX (chci). Ale X-Box je specialne na hry, kdezto na PS2 s NEO chipem muzes hrat i kopie a nebo DVDcka.

NEO Chip?Mám taky PS2(GT3 je super),a možnost očipování mě láká.Za kolik,kde,jak to fachá!Díky

Cena za NEO2.2 je kolem 1500,-Kc a instalace je asi za 500,-Facha to tak, ze pak tam muzes davat normalne okopirovany a vypaleny PS2 hry (nikoliv PC hry). Kde? Zkus http://www.google.com/search nebo www.leondealer.com/cenik.htm  a mnoho dalsich.

Ja myslel, jestli je NEO chip dovnitř nebo jako karta ven.

Co je to NEO chip a kolik stojí? Jo a DVD jdou přehrávat i bez čipu. Pokud teda nemyslíš americký nebo japonský.

Ten procesor ma takt 733MHz - neni problem, na tom pobezej vsechny hry.Grafika upravena GeForce 3 - taky zadnej problem. Navic ty hry na televizi muzou mit rozliseni max 800x600 pixelu, takze se nemusis bat ze by to za naky 2-3 nestihalo.PS 2 si radsi nekupuj protoze ma asi 6 pomalejsi grafickej cip a taky uz ta konzole neni nejnovejsi...