Má cenu ještě refreshovat eshopy s RTX 3060?

Čau, chtěl bych se zeptat, jestli má cenu ještě furt refreshovat eshopy s GPU RTX 3060 12GB?? Jedna mi těsně utekla před očima, už jsem jí měl v košíku, ale nevyšlo to. Slyšel jsem, že by se měly začít objevovat někdy v létě za lepší ceny a taky lepší dostupnost. Je to pravda?

Odpovědi na otázku

Cenu to má, cena bude rovna času co ti to zabere. Nevím jak moc si vážíš svého času.Třeba já jsem to nikdy nedělal. V pohodě si zahraju i na své GTX 1080, nemám důvod se hnát za nedostupnou novinkou.

V lětě možná, ale určitě to nebude léto 2021 :)

Je to pravda. Léto 2023

Další "refresh" zkus za rok.

Musíš to refreshovat každou sekundu, neustále, i v noci. Jakmile totiž usneš, přijde zlý skřítek a vyfoukne ti ji.

Jestli nemas bota, ktery to zvladne objednat za 200 ms, tak se na to vykasli.