M2 HDD slot

Dobrý den, poprosil bych o radu ohledně připojení M2 Slotu. Už to zkouším druhý den a bohužel bez úspěchu. Pro začátek mám desku msi x370 pro carbon a zakoupil sem 970 Evo plus 500gb nvme m2.Po usazení sem se podíval do BIOSu a bohužel ani v jednom m2 slotu nic není připojené, když spustím systém tak se to tváří jako by tam opravdu nic nebylo a nikde nic nemohu vyhledat... Ale nechtěl sem to moc zkoumat přes systém jelikož HDD byl dosti horký takže ze strachu sem to vypl a hledám řešení přes manuály a weby ale bohužel si nejsem jistý proč se to děje. Jelikož podle všeho to mám dobře. Děkuji za ochotu a podporu, hezký zbytek dne.

Odpovědi na otázku

- Jaké je cpu v té desce?- Jsou s tím diskem připojené i jiné disky?- když pc najelo, ve správě disků nebyl?- byly zkoušeny oba sloty?nwme disky se dost hřejou, to bych bral jako vlastnost (často mají pasivy atd.)

Vyzkoušel sem oba sloty. Mám připojený jen 1 harddisk na sytém a jináč po prvé ten m2 slot.Mel by tam být AMD ryzen 5 1600x

Jináč nenajede nikde , ani ve správě, ani v biosu zkráceně nikde.Co mě tak napadá, měl bych stáhnout nějakou instalačku?

Poradna má vyhledávání. Už se to tady řešilo - takže hledej...

Nemáš to celé nějak přetaktované? Vraz SSD do horního slotu a v BIOSu dej Load Default. Vlez do správce disků, disk inicializuj a naformátuj. Co tam máš za OS?

Stahni si ovladac 4,6 MB na NVMe ze stranek Samsungu v sekci Support, restartuj a SSD se ti objevi ve spravci disku, dal uz si poradis. Mam 970 Pro 1 TB a mel jsem ty same problemy.