» Poradna » Web a internet

Lze zrušit objednávku, pokud je již odeslaná?

Zdravím, mám menší dotaz, rád bych věděl, jestli je možné zrušit objednávku, která byla již odeslána.

Odpovědi na otázku

Zájezdu?

Jedná se o objednávku z e-shopu. Omlouvám se, zapomněl jsem zmínit.

Koupené zboží můžeš do 14 dnů vrátit. Ale převzít ho musíš.Nicméně nejlepší je do eshopů napsat nebo zavolat a domluvit se přímo s nimi. Mají právo na uhrazení dopravy. Ale pokud budeš slušný, třeba ti sami navrhnou, že zboží nemáš přebírat a nechat ho jen poslat zpět. Ale bez domluvy to tak nedělej, nemáš pro to žádnou oporu v zákoně a určitě ani v obchodních podmínkách.

Ok, díky moc.

Neteš sa , dnes už podpisuješ aj "povinnosť" prevzatiia zasielky ! Preberieš , zapalatíš a začína ti plynúť 14 denné doba na vrátenie tovaru bez vysvetlovanie dôvodu ! Ak postupuješ inak , môže ťa to stáť hodne penez. PS. najlepšie je osobne ísť do ich relkamačného oddelenia , ako ovšem nie je 200 km ďaleko . Ja som to riešil v Alze už niekoľkokrát .A vždy to bolo bez problémov, za 10 minút som odchádzal s peniazmi .

minimálně teď jsem se konečně na eshop dostala a konečně mi to zvedli takže v pořádku zruší objednávku a myslím že pokud se jim budete dovolávat oni nejsou zas tak rychlí takže pokud se jim budete dovolávat tak určitě to zabere protože jak říkám nejsou tak rychle aby to už tak naložili a přišlo to tak brzo takže určitě ještě to jde stornovat

Ale to stejně zaplatí hodně peněz ne?

Podle mě je to blbost nemusíš přebírat vůbec nic například spolužák objednal dceři telefon za dvacet tisíc proč bych to proboha měl přebírat??? ( samozřejmě na dobírku a všechny údaje jako jméno adresu a číslo měl ..)Nechápu skoro na každé poradně se na dotazovaného sesype vlna kritiky ale normální odpověď?? Já

Já například udělal objednávku za tři tisíce, je to tři měsíce a nic taky by mě zajímalo jak správně zrušit objednávku když mi neberou telefony ani neodpovídají na maily jen je chytím občas na chatu..

Nevím, jak to má ten tvůj e-shop, mně zatím vždycky hned po odeslání objednávky přišlo mailem Potvrzení Vaší objednávky číslo ... s textem 'Je v objednávce něco špatně? Můžete nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.'

Pokud ještě zboží neodeslali, můžeš kontaktovat e-shop a domluvit se s nimi. Určitě je to pro ně lepší, než když jim to budeš vracet.

Mě napsali ať objednávku nepřebírám. Všechno v pohodě. Stačí na stránkách kde kupuješ udělat storno a je to, pokud jsi ještě objednávku nezaplatil

Ano jedná se o objednávku v e-shopu.

Odeslana je celkem siroky pojem. Pokud jste objednavku jiz potvrdil a zaplatil, je zde 99,9% sance, ze vam ji za vase penize doruci. Pokud nejste spokojen, mate 14 na odstoupeni od smlouvy. Ale doporucoval bych precist si podminky kupni smlouvy, ktere jste odsouhlasil pri nakupu. Tezko soudit nakupy jinych.

Objednávku jsem neplatil, je na dobírku a na webových stránkách v obchodních podmínkách se nepíše nic o zrušení objednávky.

Zatím jsem se vždycky s e-shopem domluvil, tzn zavolal a poslal mailem storno objednávky, Nikdy nebyl problém, ovšem je pravda že nakupuju v celkem seriozních e-shopech. Pokud už ji odeslali, tak asi jedině odstoupit od smlouvy a vrátit.

Tak pokud jsi ty odeslal objednávku (potvrdil), ale e-shop ji ještě neodeslal, třeba ani nevyskladnil, tak není vůbec problém je kontaktovat, napsat číslo objednávky, své jméno a prosbu o zrušení objednávky. Ale to se musíš ptát u nich, ne nás. Ne každý e-shop tohle může akceptovat, není to jejich povinnost. Ale zeptat se jich můžeš. Už mi bez problémů tohle prošlo. Nebo mi prošlo i doplnění objednávky o další položku (také na dobírku). Ale musíš to stihnout než ji pošlou, nebo než ji vyskladní za zabalí.

Můžu se zeptat z jakého e-shopu máte zakoupeno, mám úplně stejný problém. Byla jsem na stránkách "Státě" a unikl mi malý háček, že daná věc nesedí na můj fotoaparát. Jenže už bylo pozdě, klikla jsem na odeslat zásilku a poté mi e-shop zaslal e-mail. Ale ne s potvrzením objednávky, ale s tím, že je objednaná. Nejhorší na tom je, že jejich telefonní číslo už jsem nejméně šestkrát volala, ale nikdo nezvedal. Takže nebudu moct objednávku zrušit a zbytečně nejspíš přijdu o 400 Korun.

Tak já už to mám vyřešené 😅

Nechápu to: Místo aby co nejrychleji kontaktoval prodejce, tak se zdlouhavě vyptává na PC poradně. Pokud správně rozumím souvislosti zvolené poradny s druhem objednaného zboží, tak kdyby se jednalo o erotickou pomůcku, tak by kontaktoval snad nějaký pornoserver...

Přesně, už může být pozdě. Kdyby je kontaktoval hned, mohl to třeba stihnout ještě než to zboží zabalí a pošlou a mohlo to být naprosto bez problému a bez zbytečných komplikací.

Promiňte, ale mě se třeba stalo něco takového také. "Špatně jsem si přečetla název produktu" a zásilka se objednala. E-mailem už nepřišlo potvrzení, ale rovnou ono o tom, že je objednáno. Na jejich těl. číslo jsem volala hodně krát a nic, nikdo nezvedal. Na mé e-maily také neodpovídají. Takže opravdu nevím co mám dělat.---Třeba má podobný problém.Děkuji za pochopení

Drž picu ty kundo chuda

To Čert: Jsi obyčejný zakomplexovaný hulvát. Na nic jiného se nezmůžeš. Takovým, jako jsi Ty, by měli zakázat dále reprodukovat svoje geny!

proc si objednavas neco, co nechces, jenom tim otravujes eshop

A poradnu.

A jak si představujete zrušení objednávky, která je odeslaná? Jistě, že to nejde, jak by to asi mělo podle Vás probíhat? Těžko bude prodejce honit kurýra, jestli ještě neodevzdal balíky na depo, anebo se domníváte, že pak na pásu v třídírně bude někdo danou zásilku hledat? Nereálné :) Jsou dvě možnosti, jak bylo zmíněno výše, a to zásilku převzít a odstoupit od smlouvy, a druhá, typicky česká... balík nepřevzít. Vezměte na vědomí, že se vystavujete riziku, že to přijde opravdu draho, jelikož prodejci vznikly náklady, způsobil jste mu svým jednáním škodu, a má právo ji uhradit. A klidně je vyžadovat prostřednictvím externí vymáhací společnosti. Myslete, než objednáváte, dodání zásilky je proces, na kterém pracuje mnoho lidí. A tím, že změníte názor, naprosto zbytečně zatížíte tolik pracovníků, od e-shopu přes přepravní společnost, že ani nemáte ponětí....

Dotazovaný se ptá, zda li po odeslání objednávky, lze třeba do 10 minut zrušit objednávku, třeba je víkend a nikdo tam není.. Proto se asi ptá, mám ráda takové prechytrale lidi. Udělal třeba ukvapene rozhodnutí a ptá se zdá to jde.

Změníte názor? To zřejmě nevíte jaký všude panuje nepořádek!!! Nemyslím si, že je vždy chyba na kupující straně. Mě podala operátorka z infolinky E-shopu mylnou informaci, což jsem nemohla tušit, na tomto základě jsem si zboží objednala. Teď si pračku a ledničku těžko sama odnesu do 4 patra. Op tvrdila, že je to s výnosem do patra. Kurýra jsem musela odložit a zavolat opět na infolinku pobočky kde jsem objednávku po dohodě stornovala a teď jen doufám, že mi skutečně vrátí plný obnos peněz. Nehledě na to, že jsem mluvila s vícero operátory po telefonu a každý tvrdí něco jiného a někteří nejsou schopni ani tuto situaci řešit, nemám slov. Jsem zklamaná a ačkoliv přes internet nakupuji, určitě v budoucnosti nekoupím přes internet žádnou elektroniku i kdyby ho vychvaloval kdokoli.

Chci zrušit objednávku.

Lze zrušit objednávku kterou jsem již odeslal?Nemají emailovou adresu a mobil nikdo nebere.

12. 12.vecer jsem objednal zboží skladem , potvrzení objednávky přišlo obratem. 18.12. večer přišla emailem faktura, bez čísla zásilky, napsal jsem email o zrušení objednávky. Odepsali že vystavenim faktury nejde proces zastavit19.12. zásilku odeslali. Na stránkách uvedeno 3 pracovní dny u adresáta. Takže co je nepochopitelné na dotaz jestli lze objednávku zrušit!

Kdyz jsem si obednala neco s internetu a dala jsem si tam ze mi to ma dorucit do zasilkovny tak jestli to nemuzu tam nechat ze by to poslaly zpatky protoze na to potrebuješ správu kde maš kod a me to neposlaly co mam dělat ?

RUSIM objednavku kod 041-5019 dale 041 -5021 124228velice dekuji

Jak mohu zrušit objednávku která již byla odeslána.Děkuji

Odstupuji od objednávky Osteofitu ze dne 5.8.2021děkuji za pochopeni k vůli ceně jsem důchodkyně!

Dobrý den zaslala sem teď objednávku cez bonky a chci ji zrušit dekuji

Zdravím,před chvílí jsem odeslala objednávku na Bonky a teď si přečetla recenze a chtěla bych ji zrušit ,děkuji Monika Holoubková

Objednala si zboří nejde mi zaplatit kartou muzu to zrušit

Chci zrušit objednávku telefonu Samsung v e-shopu

Chci zrušit svoji objednávku v e-shopu na zboží Samsung

Lze zrusit objednavku s internetu?

Dobrý den,chtěla bych se zeptat je možné odstoupit objednávku nebo-li zrušit po hodině?

zx spectrum sinclair

zrušit objednávku 464807