» Poradna » Web a internet

Lze zjistit historii zničeného mobilu, ze ktereho byl odeslán bez sim email?

Ahoj,lze zjistit historii (již zničeného) mobilu bez baterie, ze ktereho byl odeslán bez simkarty z veřejné sítě email. Kámoška se chlubí jak koupila přes inzerát starej polorozpadlej dotykáč bez simky, připojila se (bez sim) na veřejnou síť wifi, založila email a poslala někomu moc moc milý email (na který už se nikdy nechce přihlásit) a pak z telefonu vytahla baterku pro další použití a zbytek zlikvidovala. Nese takhle mobil údaj podle kterýho by se dalo vysledovat jakou sim kartu v minulosti požíval? Nebo je to nereálné?

Odpovědi na otázku

Můj dotykáč simku nepotřebuje, když pošlu email.

Tak to ti gratuluju k takovemu zjištění. To sem věděla ty mozkovno

Ostravaci se bavi

Jestli sem tě dobře pochopila, je to fuk kdo se ským bavi, protože když nemaš nic inteligentního (a evidentně toho nejsi schopen), čim bys přispěl měl bys mlčet.

no tak pročs zbytečně opakovala o símce mozkovno z bufetu

Aby ichtli jako ty pochopili a neptali se na p......y.Pouklizej hračky, zachvilku ti začiná kouzelna školka a neotravuj.

Pozdravuj Ladu v dolní horní

Teoreticky by měl držet provozovatel freemailu logy ze kterých se dá dohledat odesílatel mailu až k provozovateli free-WiFi a v jeho logu k MAC adrese WiFi rozhraní mobilu (ale MAC adresa zařízení jde změnit), datumu, času a lokaci kde byl mobil v provozu.Pokud měl mobil aktivní GSM modul, i bez SIM se ohlásil BTS (funguje nouzové volání 112/911), takže v logu operátora bude zaznamenané IMEI, podle něj jde dohledat ve starších záznamech číslo SIM, ale zase, IMEI telefonu jde změnit - oblíbené třeba po krádeži.Jenže přístup ke všem logům může legálně získat pouze policie a i ta potřebuje soudní povolení.Pokud je adresát onoho milého mailu jen plebs a ne VIP, i kdyby se obrátil na policii tak se tak daleko nepoženou.

Jo rozumim, a děkuji.

prej kamarádka :D

hodí sem email na svůj skype, dohledatelná i jinde

I když to provedeš tak, jak jsi v úvodu popsal, stejně budeš dohledatelný.

co takhle kdyby to kámoška provedla s tabletem ?Koupit, hodit do tovarniho odeslat email a zase do továrniho ?

Anonymita na internetu neexistuje a tovární nastavení nemá s anonymitou nic společného.

Ted už ano. Netuší leccos

od tebe rady nechci, přestaň se zviditelňovat nebo jdi na jine fórum kde jsou na to zvědaví. A hodně štěstí při hledáni

Já ti neradil. To byla obecná poznámka, každý není hned místr. A v obchodech se hlavně ti starší co mají přístup k netu na možnost používat dotykové bez nutnosti volání. Děcka jako ty by jim totiž stejně kredit vyvolali

Hej Palo, čteš to po sobě než to odešleš ? Napřiklad toto :A v obchodech se hlavně ti starší co mají přístup k netu na možnost používat dotykové bez nutnosti volání.Maš něco k mé původní otázce co by davalo smysl ? Z předchozich přispěvku soudim, že toho nejsi schopen.Tak už konečně drž tlamu

no co vypadlo před koncem textu jedno slovo, zhruba že se na to starší lidé ptají, tlamíčko z bufiku

Ty demente ani s dalšim slovem to nedava smysl,viš ? Ptam se te co to meleš.Piš jako člověk, nebo jdi kam slunce nesviti. Maš něco k otazce demente ?Tak jdi za mamkou ta tě utěši a pak ti vypne wi-fi

tak se nevztekej a pozdravuj výše uvedeného, háček nad d v mobilu ti nedodám. Jo a zmínek o Bez Sim děcka napočítala pět kousků. To jen když už píšu

Jj zaměřil ses na fakt, že sem v otázce zdůraznil bez simky a to hned 2x a toho se budeš držet zuby nehty. Ale co je podstatou mé otázky tě nezajimá, protože o tom víš hovno, ale musíš pořád něco kvákat.Je mi lito takových.Jo hačky si doplnim, slova si doplnim, stejně to nebude davat smysl,ale to je jedno,už nepiš. Už to nezpravíš

Já jim říkal že jedno o sim chybaA jsi on nebo ona, co jsi zdůraznil/a ?

Musel jsem krátce z mobilní verze netu na plnou, bylo mi hlášeno že ti zhora někdo z tvým nickem s libereckou IP pomáhal přikecávat o mozkovně, tak jsem na to navázal. V mobilní nemám vše po ruce. Jak do lesa tak z něj hajnej na divočáka .

Chtěla bych tě vidět a slyšet mluvit, jestli je to stejna kvalita jako tvuj pisemny projev tak lituju všech co jsou nuceni s tebou komunikovat.Co to zas je ?Já jim říkal že jedno o sim chyba.????Končim tuto nikam nevedouci "komunikaci" s tebou. Jsou přijemnějši věci i v horni dolni než přemýšlet nad tím co tím chtěl dement říci.Kde nenapsal tečku, slovo,haček a tim znemožnil pochopení už tak mizerných myšlenkových pochodů.

přečti si minulý svůj vstup píšeš jako on , předtím jako onaJá jim říkal. Děcka napočítals 5x zmínku od tebe jejda, ale tys to zmíni/a 6 krát. Proč se teda výše vyjadřuješ že jen 2x

ne v horní dolní, alev Dolní ....... č xxx

Na tohle stačí i komisař Rex. Odesílací IP a čas bude v mailu, bezp. kamery jsou všude, stačí projít pár minut kamerových záznamů z daného místa a už bude mít pár adeptů na důkladné proklepnutí na služebně.