» Poradna » Web a internet

Lze zaplatit přes paysafecard fyzické osobě?

Napíšu hypotetický příklad. Nemám účet na paysafecard, ale mám koupenou paysafecard za 100kč a potřebuju ty peníze poslat přimo někomu na účet paysafecard nebo skrill aniž bych se musel někde registrovat. Jde to nějak poslat, když znám jeho zákaznické číslo? Nebo existuje nějaká platforma, kam by to šlo poslat rovnou a bez registrace.

Odpovědi na otázku

Nešlo.

Vždy tu paysafecard můžeš zalepit do obálky a poslat mu to poštou.

a proc mu proste neposlat pin kod z paysafecard smskou, nebo mailem

super nápad, já jsem hňup, že mě to hned nenapadlo dík