Lze tento počítač vylepšit?

Dobrý den, mám tuto sestavu a chci vás poprosit o odpověď: CPU: Intel Core 2 DUO E7500 2,93GhzRAM: 4GB DDR2 GPU: ASUS Radeon HD 4850 512 MBMB: MSI MS-7395ZDROJ: 450W Napadla mě výměna GPU za Radeon HD 5870 akorát nevím, jestli mi to PC utáhne.Děkuji.

Odpovědi na otázku

aký zdroj? CPU by HD 5870 nemuselo utiahnúť. Chcelo by to C2Q a môžeš ísť do R7 260X

Ty chceš 188W grafiku? Si odvážny . Síce xx70 majú 256 bit, ale karta je silnejšia ako R7 260X (115W), a teda ani Q6600 by ju neuživilo. K Tvojmu skôr niečo okolo R7 250X (95W, HD 7770) a ku Q6600 niečo okolo R7 260X, ak by si mal šťastie na Q9650 (alebo by si Q6700 pretaktoval na cca 3GHz), tak s prehľadom GTX 750Ti

Tomuhle se říká trpět samomluvou.

chcel som byť rýchly, ale až potom som našiel ďalšie info

Takže kdybych Q9650, tak bych tam mohl dát GTX 750Ti? Pokud to správně chápu.

a nechat posvětit zdroj, ať to zvládne nakrmit

To bych nedělal,když už, tak komplet všecko, s paticí 775 toho moc už nevykouzlíš

To si už rovnou můžu koupit nový počítač ne?

No, ano. Ten doporučovaný Q9650 už bez velké snahy ani nekoupíš.

nemusí mať najnaj. Aj spomínaný E5450 by stačil, aj keď by musel socket upraviť, alebo Q6600 možno za podobnú cenu

ak máš nad 12000, ano: https://www.alfa.cz/basket.php - ak chceš len integrovanú GK, ušetríš 3300, mínus to, čo by si dostal za tento

s E5450 z ebay-a za 1000Kč by niečo vykúzlil. Veľa to nepapá a dá sa s tým už aj hrať

Nemá cenu ho dál rozšiřovat. Nech ho dožít a pomalu šetři na nový. Je otázkou času, kdy ti odejde MB.

12 tisíc ježíš.. já myslel něco přijatelného.. :D

Přijatelně, to zatím neřeš a počkej až se to rozbije :p

Omlouvám se za zpoždění, ale ten zdroj je EUROCASE ATX-450JSP.