» Poradna » Programy

Lze si vypalit na audioCD ochranu?

jde si na vlastni audioCD z muzikou vypalit nejaka ochrana na zpusob Cactus data shield aby si ho nemohl vypalit kazdej pitomec?

Odpovědi na otázku

Zapomen

To sice ne, ale můžeš si vypálit CD na ochranu.

Každý pitomec může pomocí metody "hrubého" propojení věže z CD do audio-in díry (jack) na zvukovce nahrát úplně všechno, i kdybys tam měl těch kaktusů tisíc. Inteligentnější pitomec (neznaje různých grabovačů EAC apod.) propojí věž s PC digitálně (opticky) a bude mít ty wavy 1:1 vzhledem k originálu.... takže opravdu zapomeň

Digitální výstup na věži je aktivní pouze v případě, že se přehrává originál CD a ne pálené

cd ktere se da precist, tzn. prehrat at uz jakymkoliv zpusobem je proste zkopirovatelne, kdy to uz lidi pochopineni logictejsi dat rozumnou cenu?

vypal to v mp3, obsah zakryptuj a certifikat (kryptovaci klic) smaz, a neprehraje to mozna nikdo :p

No teoreticky to možná jde, ale když takovou ochranu nedokážou udělat ani největší softwarové firmy světa, musel bys bejt další objev století typu Bill Gates nebo Linus Torwalds, abys to vymyslel...