» Poradna » Ostatní

Lze si domluvit paušál u polského operátora?

Zdravím,když teď vidím ty přemrštěné nabídky našich operátorů, tak by mě docela zajímalo, jestli je možné si sjednat tarif u polského operátora a používat ho v Česku.

Odpovědi na otázku

Jestli jsi v pohraničí - polském, kde chytáš toho operátora signál...aspon občas, pak bez problému.

Domluvit ano, ale dlouhodobě používat ne.

Ano, ovšem nikdo ti na to číslo nebude volat ani psát sms a ty tady nikomu nejspíš nebudeš volat a psát sms, protože pochybuji, že by to bylo levnější z pl na cz než i z nejdražšího cz na cz

V rámci EU se za roaming neplatí, takže to je ok. Ale právě proto, aby tohle nešlo, protože pak by byli někteří operátoři v řiti, to má omezující pravidla a omezuje se pobyt mimo domácí síť.

Roaming a volání na zahraniční číslo, je přece něco jiného

S polskou SIM v ČR je v roamingu Bohužel tam jsou omezení na dobu pobytu a co je navíc, tvrdě naúčtují.

Ale nejspíš mu lidi na polské číslo volat nebudou.

A ani to nebudou zvedat.

S polskou SIM v ČR je v roamingu vůči polským číslům. Vůči českým je to pořád mezinárodní volání.

U některých tarifů to operátoři podminují polským občanstvím. Ale mají opravdu supernabídky, u nás se tomu vyrovnají snad jen některé rámcové smlouvy.