» Poradna » Programy

Lze prehravat format ogg v prehravaci WMP?

Cauky. Mel bych dotaz ohledne prehravani formatu OGG v prehravaci Windows media Player. Potreboval bych vedet jestli to nekdo nahodou nevi, zdali jde format OGG ve WMP prehrat apokud ano co proto musim udelat. Dekuji za odpoved  Mirek

Odpovědi na otázku

Nelze.

Vykašlat se na něj a stáhnout si Opici - http://www.mediamonkey.com/

Cauky Mirek. Mal by som dotaz ohladom tvojho ega. . Potreboval by som vediet ci si taky drbnuty od narodenia alebo to robi tato poradna ?. Ak si jebko uz od narodenia, co mame v to robit aby sme ti pomohli ?. Dik za odpoved Mino.