» Poradna » Ostatní

Lze použít slovenskou psc v česku?

Zdravím, prodávám kamarádovi nějaké věci za psc v hodnotě 10€.Kamarád je ze Slovenska, ale já si nejsem jist, zda mi půjde slovenská psc vložit na mypaysafecard, když jej využívám v Česku.

Odpovědi na otázku

Ahoj, ne, pokud mas cesky ucet, potvrzeny ceskym telefonim cislem, nepujde ti na nej vlozit psc z jine zeme, pouze czk.Porad ale muzes EUR psc vyuzit na spouste online globalnich marketu, to pak uz zalezi na tobe, jestli k tomu najdes vyuziti, s cim mam zkusenosti ja, jsou obvykle herni obchody, steam, kinguin, pripadne i klidne key4you, kde vsude se da psc vyuzit mimo herni odvetvi moc nevim, mozna mas vice zkusenosti.Pak jsou jeste alternativy si pomoci EUR psc nabit nejakou virtualni penezenku, skrill nebo treba neteller, obcas to pozlobi, kdyz tam toho budes chtit nabit pomoci EUR psc moc, ale 10eur by nemel byt problem.

Ahoj,PSC ti použít nepujde stalo se mi to stejné obvinoval mě ze scamu ,ale pak jsem to zjistil.