» Poradna » Ostatní

Lze opravit HDD xbox 360

Zdravím. Nevíte někdo, zda lze opravit/zachránit HDD - Xbox 360 250GB? Bohužel došlo moji vlastní chybou ke zformátování HDD v pc a přišla jsem tedy o soubor HDDSS.BIN. Tím pádem xbox tento HDD nevidí a lze připojit pouze jako USB jednotku o kapacitě 4GB. Mockrát díky za Vaše případné rady.

Odpovědi na otázku

- vytvoření obrazu disku.- na kopii kopie obrazu disku Testdisk.

Zformátováním se pouze odstraní tabulka, data tam stále jsou. Stačí tabulku obnovit např. pomocí ADD). Práce na půl minuty. Disk je třeba připojit k jinému PC. "Dolovat" jednotlivé soubory programy na záchranu není třeba...

Nevím, jestli si úplně rozumíme...Po vytažení HDD a zformátování v pc, mi xbox nenalezne HDD. Když ho připojím přes USB, tak ho normálně nalezne, jakmile ho dám dovnitř xboxu, píše mi to "No storage devices found".

Ano, disk je zformátovaný. Obnov tabulku a bude jako před formátem. Potřetí už to psát nebudu...

Ještě by to teda chtělo vysvětlit, jak tu tabulku lze obnovit děkuji.

"juwa" 6.7. 17:13, já o něco dříve. Osobně doporučuji udělat obraz a na něm testovat.Co měl co dělat disk z konzole v počítači, to je také otázka. Proto rada dát to někomu se znalostmi není od věci.

Prosím vás, já jsem žena, nejsem sice úplně blbá, ale podrobný popis bych uvítala. Můžete mi teda podrobně napsat, jak postupovat, abych ten HDD zachránila a mohla xbox dál používat? Děkuji velice

PC Inspector File Recovery, je to zadarmo a udela to presne to co potrebujes. Je to treba na slunecnice.cz a diky pruvodci to jednoduche pro nekoho bez zkusenosti.

Ona formátovala.

Zkus tenhle postup. https://digiex.net/threads/hack-a-250gb-320g... Kdysi jsem takhle vyměnil 60GB disk za neoriginal 250 a fungovalo to. Data tím sice neobnovíš ale mell by pak zase v xboxu fungovat.

Taky jsem synovci před pár lety dával HDD do Xboxu. Originální HDD od MS byl několikanásobně dražší. "Originální" futrálek jsem koupil na e-bay, disk od Westernu na Aukru, upravil firmware disku podle návodu, naformátoval, nakopíroval potřebné soubory a šlape dodnes. Tuhle úpravu si MS nekontroluje, takže ban na XBox nehrozí. ☺

Až nato že toto absolútne negunguje

Mně nejde vůbec o data na HDD. Mně jde o to, že jsem HDD zformátovala a tím pádem přišla o nějaký ten originál "soubor" od MS, předpokládám, že z toho důvodu ten XBOX HDD nerozpozná. A právě proto, že nové origo HDD jsou pro mě momentálně zbytečně drahé, jsem chtěla vědět, jestli je nějaká možnost, jak tento HDD zachránit, aby byl jako před formátem. Kdybych věděla o někom, kdo tomu alespoň trošku rozumí nebo ví, jak to opravit, tak jsem mu to dávno dala, bohužel nikoho takového neznám a servisní služby by mě vyšly asi to, co nový origo HDD, takže kdybych se chtěla na nějaký servis obrátit, tak tady nežádám o radu. - to jen pro ty, kteří nepřispěli žádnou jinou radou, než tou, abych to dala odborníkovi.

Počtvrté: Obnov tabulku disku. Vše bude jako před formátem. Uděláš to pomocí ADD(ADD = Acronis Disk Director)

Z dotazu je zřejmé, že ho zformátovala úplně, tj. přemazala celý povrch disku. Takže tvoje knížecí rady jsou naprosto k ničemu.

Udělej s ním ten postup co jsem ti postnul nahoře. Nic jinýho nevymyslíš.

Na fóru určeném pro konzole by se Vás určitě někdo ujal a pomohl. Až budu řešit jaký prací prášek je nejlepší taky se nebudu ptát tu😁

Je to poradna? Je. Ptala jsem se, jestli někdo neví. Vy očividně nevíte, tak když nevíte, tak nereagujte, zbytečně spamujete.

Paní chytrá moc moc mě neser*e. Postnul jsem Vám jako jediný,relevantní odkaz a navedl Vás tam, kde Vám poradí. Pokud neumíte číst mezi řádky, jste jen tupé tele.

Zapomeňte na to, xbox 360 je na vás zřejmě moc složité zařízeni.