Lze někde koupit nové procesory do LGA 775?

Vím, že je to minulost, ale jen tak se ptám...

Odpovědi na otázku

Konkrétně bych hledal Q8300, Q9550, E8400, E7400.

no tak heledej, co ti brání kromě lenosti......čekáš snad, že budeme hledat za tebe ?

Tak 3000 za tenhle prastarý procesor je fakt moc. To bych si radši pořídil i5 anebo pokud nejsou prachy na intel tak AMD.

Sice mám Q6600 ale dneska to už nemá cenu. Radši si pořiď Core i5. Sice ještě můžou stačit - ale moc žerou, moc topí a vůbec... Oživovat minulost nemá cenu. Kdyby mi PCčko kikslo tak jdu do nového procáku... Upřímně - peníze bych do toho nedával...