» Poradna » Mobily

Lze nějak ovládat tablet na dálku přes mob. Tel?

Zdravím hledám nějaký způsob jak ovládat přes telefon tablet na dálku.Mamka kouká na tablet na videa a chce si to přepnout ja jiné ale neumí to jak to udělat? Existuje nějaká apka že bych jí nainstaloval do tablet a do svého telefonu a pak nějak na dálku ovládal tablet přes svůj telefon?Zkoušel jsem teamviewer a nějak to nechápu a fakt nevím jestli by se mi to vůbec povedlo rozjet.. Moc chytrej jsem z toho nebyl.. Já mám android 8,0 a na tabletu je 6.0Děkuji za vaše typy..

Odpovědi na otázku

čo si na ovládaní cez TW nepochopil? pripojiť zo zariadenia A na zariadenie B a umožniť vzdialené ovládanie na zariadení B. TW musí byť samozrejme na oboch zariadeniach

Tak jestli nedáváte TeamViewer, tak nevím, co jednoduššího byste si ještě představoval.

jednodušší je už jen videa předem stáhnout, udělat playlist a pustit v přehrávači který to přehraje celé sám :)